Vladas Palubinskas Mokslo padėtis ir koronės priežastis:
Dykumų sąmonė bijo gamtos ir proto —
, 2021-11-26.

Isterijos pandemija

Koronės aktyvistų ir skeptikų tarsi netrūktų, bet pasigendu šio reiškinio kilmės ir prasmės atskleidimo, remiantis mokslinio pažinimo pagrindais.

1. Virusas nėra kenkėjas, nėra antgamtinė nelaimė. Virusų aplinkoje ir kūno viduje yra tūkstančiai, o bakterijų milijonai, tai svarbi gamtos dalis. Gamtos baimė nėra nei kultūrinio žmogaus, nei laukinio gyvulio savybė, o tik žmonijos parazitų — išlepusių nutautėlių nenaudėlių miesčionių inteligentų (prisiklausiusių, bet nesupratusių mokslo žinių) isterija ir sijonistiniai prietarai.

2. Covid-19 — ne liga, o tik spėjamas vainikinio viruso SARS CoV-2 pasireiškimo požymis (simptomas). Daugiausiai — požymių derinys (sindromas). O tokio viruso sužadintos, bet jau bakterijų sukeltos ligos būna sloga, kataras, angina, bronchitas, pneumonija, gripas. Tačiau šiuo metu švirkščiamos iRNR pseudovakcinos sutrikdo patį imunitetą (sukelia alerginio pobūdžio klaidingą autoimuninę reakciją, pažeidžia genetinę apsaugą ir ilgam nuslopina bendrą imuninį pajėgumą), pašalina uoslės ir skonio jauslę, sutirština kraują, sukelia insultą (audinių mirtį dėl užsikimšusios kraujagyslės), infarktą (širdies raumens plyšimą), apopleksiją (kraujo išsiliejimą į smegenis), encefalitą (smegenų žievės uždegimą), genetinę neoplaziją (vėžį), kitas mirtinai arba vaisingumui pavojingas ligas.

3. Skiepas nėra vaistas nuo ligos, o priešingai — tos ligos užkratas. Dargi apeinant natūralią kūno apsaugą — per dirbtinę žaizdą, užteršiant kraują tiesiogiai. Užuot padedant kūno apsaugai atpažinti užkratą ir stiprinti imunitetą bendraujant, grūdinantis gamtoje, užsiteršiant natūraliai, bet po sunkaus nešvaraus darbo išsivanojant pirtyje. O susirgus — laikinai pasiilsint švariai, saugiai ir šiltai, vis prasivėdinant gaiviu oru, pagerinant mitybą, gėrimus, papildant juos plečiamaisiais, vitaminais ir antibiotikais.

4. Pandemijos nėra, net epidemijos nėra. Virusų sukeliamos ligos seniai žinomos, o prietarų isterija, melo ir cenzūros pandemija, konclagerio tironija, genetinis terorizmas, kaip ir savaiminės augalijos, dirvožemio, apskritai laukinės ir kultūrinės gyvybės įvairovės naikinimas, „kenkėjiškų“ gyvūnijos rūšių, „klimato kaitos“, šviesių žmonių „pertekliaus“ ideologijos yra ne mokslinės, o politinės ir religinės – satanistinės kilmės.

5. Mokslo, ūkio, gamtos, kultūros, teisingumo, darnos ir doros griovimo kaltininkas yra neuždirbtų pinigų pogrindžio valdžia. Bet tokio parazitų įsigalėjimo, įžūlumo, kvailumo, patyčios iš proto sąlyga yra socialistinė santvarka — visuotinė tarnų gyvensena ne savo galva ir atsakomybe, be žmogaus ūkinio savarankiškumo ir dvasinio orumo.

Covid-1984

Dešimtį metų dirbau medicinos įstaigų junginio techniniu vadovu, tad ir žmona, ir daugelis draugų buvo gydytojai, tarp jų ir mokslų daktarai. Todėl galiu išduoti jų profesinę paslaptį — kone visos ligos yra alergijos atmainos. Arba iš neteisingos gyvensenos, arba dėl neteisingo atsako aplinkos poveikiui (t. t. užkratui): išgąstis, nepasitikėjimas, dirglumas, vangus pasidavimas arba perdėta gynyba, kenkiant sau (autoimuninė reakcija). Gamtoje viskas numatyta ir suderinta, kūnas turi visas reikiamas apsaugos priemones. Netikėjimas tuo ir siekis pergudrauti Sutvėrėją yra satanizmas.

Tamsiųjų Viduramžių prietaro skiepų tebetaikymas XXI amžiuje rodo, kad medicinos kaip mokslo dar nėra. Ligšiol medicina ir farmacija klestėjo žmonių baime ir patiklumu, sukaupta gydymo klaidų ir sėkmių patirtimi, sustiprinta chemijos atradimais, technikos išradimais, bet be pamatinių gyvybės mokslo žinių ir be sisteminio supratimo.

Vladas Palubinskas

Kaukėta koronės isterija gamtoje
Santrauka:

Medicina ir farmacija klesti miesčionių baime ir patiklumu, sukaupta gydymo klaidų ir sėkmių patirtimi, sustiprinta technikos išradimais, chemijos atradimais — bet be pamatinių gyvybės mokslo žinių ir be sisteminio supratimo.

Teiginys:
Dykumų sąmonė bijo gamtos ir proto.
Sritis:
: .
Raktažodžiai:
, , .
Pirminis šaltinis:
https://on.lt/isterijos-pandemija
Nuosavybė:
leidžiama neatsiklausus nusirašyti ištrauką su nuoroda į pirminį šaltinį ir autorių.
Autorius:
, 2021-11-26.